wd1

Wino to przygoda, to podróż w nieznane zakątki globu, to nieustanna nauka. Z dumą i radością  zapraszam Państwa do podróży po ekscytującym świecie wybornych win, do odkrywania ich tajemnic, bogactwa smaków i aromatów. Do podróży do zmysłowych rozkoszy wina, geograficznej  finezji i kulturowej głębi. Prezentowana w tym katalogu specjalna selekcja to owoc naszego 15-letniego doświadczenia w zakresie importu i dystrybucji, efekt wielu spotkań, emocjonujących dyskusji, a także ciężkiej pracy selekcjonerów odpowiedzialnych za różnorodność i jakość naszego portfolio. Znajdą tu Państwo doskonale wina z całego świata, które – jestem o tym przekonany – dostarczą Państwu, Waszym gościom i klientom niezapomnianych wrażeń. Wybraliśmy wina prezentujące najwyższą światową jakość, wielokrotnie nagradzane, znane na całym świecie. Osobiście rekomenduję tę kolekcję.

 

 

 

 

 

 

 

Dlaczego Wine Direct?

  • 15 lat doświadczenia na rynku B2B i B2C.
  • Jesteśmy liderem w selekcji i konfekcji wysokojakościowych win dla Klientów korporacyjnych i firm. Doskonale rozumiemyich potrzeby i oczekiwania. Z sukcesem rozwijamy ogólnokrajowe marki dobrewino.pl i Jak pragnę wina, czyli Sklep internetowy, sieć restauracji oraz specjalistycznych sklepówwiniarskich na wymagającym polskim rynku winiarskim.
  • Bogata i starannie wyselekcjonowana oferta- ponad 500 doskonałych win z całego świata.
  • Oryginalność win – wszystkie pochodzą ze swoich regionów produkcji i tam są butelkowane.
  • Zindywidualizowana oferta – elastycznie i na najwyższym poziomie spełniamy wszelkie oczekiwania naszych Klientów.
  • Własne Centrum Logistyczne o powierzchni 25 000 m2 w sercu Polski – wyposażone w regały wysokiego składowania i najnowocześniejsze systemy informatyczne oraz posiadające flotę spedycyjną o zasięgu ogólnopolskim.
  • Jesteśmy miłośnikami i wielkimi entuzjastami wina. Wszystko, co robimy, robimy z pasją i zaangażowaniem.